Cennik fotografa ślubnego i filmu z wesela

Rozumiem, że chcecie zorientować się w cenach. Trochę Wam pomogę, ale słuchajcie - tu jest za dużo zmiennych.  Lepiej pogadać. 

Na cenę może wpływać odległość, termin, wybrane wydruki, obłożenie pracą. 

kwoty dla jednej z usług ( foto albo video)

 

Sama przysięga w USC, kościele  -  900 - 1500 zł 

Pełny reportaż  -  2500 - 4000 

Krótszy reportaż  -  1500- 2500

 

Jakie elementy możecie wybrać:

-Reportaż do oczepin (około godz. 1)

-reportaż do godz. 21

-przygotowania w domu

-sesja w inny dzień

-drugi fotograf / kamerzysta

-film o długości 8min 15min 60 min

-wydruki, fotoalbum  

 

 

 

Pracujemy  w zgranej ekipie i zrobimy wszystko. 

    Podejmujemy się każdego zadania. Uwieczniamy emocje podczas wielkich kilkudniowych uroczystości (tak było np. w Poczdamie), lub w czasie kameralnej krótkiej  przysięgi w USC czy kościele.

     Pracujemy już jakiś czas w zgranej ekipie foto-video. To ważne, żeby obsługa Waszej uroczystości wspierała się nawzajem, wymieniała sprzętem, rozumiała bez słów i nie zaburzała klimatu, o który tak się staraliście.

    Mamy sporo doświadczenia nie tylko w branży ślubnej, ale także w telewizji i innych mediach. Tworzymy profesjonalne materiały reporterskie, reklamowe i artystyczne. To doświadczenie jest nieocenione w pracy przy tak ważnym i niepowtarzalnym wydarzeniu jakim jest ślub.

     Gdy ja lub jeden z moich kolegów zachoruje, ma go kto zastąpić. 

Sesja po ślubie nad jeziorem lubuskie

Co jest ważne w trakcie wesela?

     Może to zaskakujące na stronie fotografa, ale moim zdaniem zdjęcia nie są na szczycie priorytetów w trakcie ślubu. Jest wiele dużo ważniejszych spraw. Zdjęcia (odbitki czy albumu) będą bardzo istotne przy wspomnieniach po miesiącu, roku, dekadzie. Dlatego reportażysta powinien być niewidoczny, nie zakłócać uroczystości, dawać swobodę bawiącym się gościom, jednocześnie bardzo dobrze znać się na swojej pracy i skupiać na jej jakości.

     Mam jednak swoje wymagania - jak każda pseudo gwiazda- podczas przyjęcia weselnego oczekuję, że będzie dla mnie przygotowane odpowiednie menu, to znaczy... woda, super jak będzie gazowana ;)

Wypełnij formularz kontaktowy

Zadzwoń 695 636 820

ikona - czas realizacji
ikona - odpowiedni sprzęt

Dobry fotograf ślubny. Dlaczego wybrać mnie i moich współpracowników?

Doświadczenie

ikona-doświadczenie

Z obrazem pracuję cały rok, nie tylko w weekendy.

Na co dzień jestem managerem zespołu tworzącego tysiące zdjęć reklamowych. 

Pracowałem dla największych telewizji w kraju.

Kilka ślubów co rok to dla mnie przyjemność, nie obowiązek.

Czas realizacji

Zawsze staram się wysłać kilka pierwszych zdjęć już następnego dnia, żebyście mogli pochwalić się światu.

Nie napycham mojego kalendarza terminami, przyjmuję tyle zleceń by na każde mieć czas i ochotę ;) Do edycji zdjęć lub montażu filmu siadam już w poniedziałek. 

Odpowiedni sprzęt

Dysponuję sprawdzonym, nowoczesnym sprzętem fotograficznym, pozwalającym pracować w trudnych warunkach oświetleniowych i  z dużej odległości. Pozwala mi być prawie niewidocznym. Co ważne, mam zapasowe aparaty, nie zaskoczy mnie awaria.

Zapraszamy do rezerwacji terminów oraz na bezpłatne konsultacje, podczas których odpowiemy na Wasze pytania i omówimy szczegóły współpracy.

Lubię robić zdjęcia i filmować na weselu. 

    Jestem pod ręką cały dzień, możecie na mnie liczyć nie tylko w kwestii zdjęć czy filmu. Pożyczałem już młodemu pasek, załatwiałem kieliszki, podpowiadałem kiedy wstać w kościele ;)  A reportaż foto jest tym, co mnie na prawdę kręci ... i chyba jakoś mi to wychodzi, skoro zdarzyło się dostać kilka nagród.

  Każde wydarzenie ma swoje wyzwania, ale to właśnie wyjątkowość ślubu sprawiają, że praca przy reportażu jest tak ekscytująca. Muszę być świadomy otaczającej mnie atmosfery, śledzić dynamiczne akcje i jednocześnie szukać inspirujących kadrów pełnych emocji. To zadanie wymaga od fotografa ślubnego zaangażowania, kreatywności i zrozumienia, aby przekazać historię zostawiając gościom swobodę i komfort. 

Kuba Bandkowski - fotograf ślubny

Kuba Bandkowski-fotograf, filmowiec, trener fotografii 

Obserwuj mnie:


Zdjęcia i filmy ze ślubu. Kamerzysta i fotograf na wesele. 

Śluby

Zdjęcie obrączek zrobione podczas sesji zdjęciowej przed ślubem