ikona-  tworzenie filmów

Filmy

Tworzymy również filmy korporacyjne, prezentacje firm, nagrania z pracownikami, prezentacje video produktów. 

ikona-  organizacja sesji

Organizacja sesji zdjęciowej

Sprawność działania jest istotna na każdym etapie biznesu. Doświadczenie i elastyczność pomaga mi wpasować się w rytm zlecającego. 

Przygotowanie sesji dla kilku pracowników to w brew pozorom nie łatwe zadanie, pomogę to zaplanować i zorganizować, łącznie z makeup'em.

ikona-  lokaluzacja

Lokalizacja Sesji

Jestem zwolennikiem sesji w naturalnym otoczeniu fotografowanego, aby na zdjęciach było widać i 'czuć' to, co go wyróżnia. Chętnie przyjadę do Twojego biura lub pracowni, ale jeśli wolisz studio - jest to możliwe.     

ikona- kompetencje edukacyjne

Różnorodność

Fotografia biznesowa to nie tylko zdjęcie managerów i CEO, to także całe zespoły pracowników, wnętrza firm, przyciągające uwagę kadry pod social media.

Wypełnij formularz kontaktowy

Zadzwoń 695 636 820

Indywidualny kurs fotografii Zielona Góra

Sesja Biznesowa - Odkryj Potęgę Profesjonalnych Zdjęć dla Twojej Firmy!

Zdjęcia wizerunkowe, fotografia wnętrz, zdjęcia i filmy procesów technologicznych 

Wyróżnij się na rynku z profesjonalnymi zdjęciami biznesowymi! Nasza firma oferuje najwyższej jakości usługi fotografii sesji biznesowych, które pomogą Ci przyciągnąć uwagę klientów i podkreślić unikalny charakter Twojej firmy. 

  • Profesjonalizm w każdym ujęciu: Nasz doświadczony zespół fotografów i filmowców wie, jak skutecznie uchwycić esencję Twojego biznesu. Zdjęcia wykonane przez naszą ekipę cechuje profesjonalizm i zaufanie.

  • Pierwsze wrażenie robi różnicę: Pamiętaj, że pierwsze wrażenie jest kluczowe. Nasze zdjęcia biznesowe pomogą Ci stworzyć pozytywne pierwsze wrażenie, przyciągając nowych klientów i partnerów biznesowych.

  • Wyraź swoją tożsamość: Chcemy, aby Twoje zdjęcia odzwierciedlały charakter Twojej firmy. Nasza sesja biznesowa pomoże wzbogacić Twoją markę i budować zaufanie wśród klientów.

  • Zdjęcia dostosowane do Twoich potrzeb: Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zdjęć do strony internetowej, materiałów marketingowych czy do prezentacji, z nami dostosujesz sesję biznesową do swoich wymagań.     

Kuba Bandkowski-fotograf, filmowiec, trener fotografii 

Obserwuj mnie:


Zdjęcia dla firm, sesje wizerunkowe 

Sesje Biznesowe

Zdjęcia z kursu fotografii prowadzonego przez Kubę Bandkowskiego