JESTEŚMY PASJONATAMI OBRAZU I WIERZYMY, ŻE KAŻDA CHWILA JEST WYJĄTKOWA.

Usługi Fotografa Reportażowego

Nasza fotografia reportażowa to sztuka uchwycenia życia w jego najprawdziwszych barwach. Jesteśmy obecni w kluczowych momentach, ale nie narzucamy się. To pozwala nam uwiecznić autentyczność i emocje, które tworzą niepowtarzalną opowieść. Od ślubów po reportaże podróżnicze - pragniemy stworzyć obrazy, które poruszają i wzruszają.

Usługi Fotografa Eventowego

Nasi fotografowie eventowi wyczarowują kadry pełne energii i dynamiki. Uchwytne obrazy, które oddają esencję Twojego wydarzenia. Niezależnie od tego, czy organizujesz event firmowy, koncert, czy jubileusz, nasza obecność zaowocuje fotografiami, które utrwalą najpiękniejsze chwile.

Nasze Obszary Działania

 • Przyjęcia rodzinne i okolicznościowe: Chwile spędzone z najbliższymi są nieocenione. Uchylimy drzwi do magicznego świata emocji, gdzie każdy uśmiech i wzruszenie zostanie uwiecznione.

 • Eventy firmowe: Twój biznes zasługuje na profesjonalne obrazy. Nasze fotografie eventowe podkreślą atmosferę Twojego wydarzenia i pomogą w budowaniu wizerunku Twojej firmy.

 • Imprezy kulturalne i artystyczne: Uwiecznimy każdy aspekt wydarzenia artystycznego, aby zachwycić publiczność i podkreślić Twój talent.

Zadzwoń 695 636 820

zdjęcia:

 • Wykonujemy zdjęcia z urodzin - ostatnio popularny jest fotograf na czterdziestkę i pięćdziesiątkę

 • zdjęcia sportowe 

 • zdjęcia z koncertów

 • fotograf na studniówkę 

 • fotograf na komunię i chrzest

 • zdjęcia z imprez rodzinnych 

 • reportaże z wydarzeń kulturalnych 

 • relacje foto i video uroczystości religijnych/ kościelnych 

Cena zależy od wielu czynników (np. rodzaju potrzebnych aparatów, obiektywów, lamp; trudności zadania; czasochłonności edycji zdjęć.  Niżej przykład cen. 

Dobry fotograf. Dlaczego wybrać mnie i moich współpracowników?

Doświadczenie

Bez fałszywej skromności - jestem w tym dobry. Utwierdza mnie w tym kilka nagród i wielu zadowolonych klientów prywatnych, biznesowych oraz instytucji. Zrobiłem tysiące zdjęć uroczystości rodzinnych, eventów firmowych, dla osób prywatnych, firm i instytucji. I ciągle uwielbiam to robić.

Czas realizacji

W pełni rozumiem, że część zdjęć musi trafić do socialmediów jak najszybciej. Często przygotowuję kilka zdjęć jeszcze w trakcie wydarzenia.

Przyjmuje tyle zleceń, ile jestem w stanie obsłużyć. Edycją twoich zdjęć zajmę się od razu. 

Potrzebujesz cały materiał już następnego dnia? - jest taka możliwość

Odpowiedni sprzęt

Dysponuję sprawdzonym, nowoczesnym sprzętem fotograficznym, pozwalającym pracować w trudnych warunkach oświetleniowych i  z dużej odległości. Pozwala mi być prawie niewidocznym. Co ważne, mam zapasowe aparaty, nie zaskoczy mnie awaria.

Zdjęcia z eventów, reportaż mnie fascynuje. 

    Każde wydarzenie ma swoje wyzwania, ale to właśnie one sprawiają, że reportaż jest tak ekscytujący. Muszę być świadomy otaczającej mnie atmosfery, śledzić dynamiczne akcje i jednocześnie szukać inspirujących kadrów. To zadanie wymaga od fotografa zaangażowania, kreatywności i zrozumienia, aby przekazać historię tego, co się dzieje. 

     Praca w takim środowisku wymaga szybkiego działania, umiejętności przewidywania i elastyczności. Nie ma drugiej szansy na zrobienie tego samego zdjęcia, dlatego muszę być zawsze gotowy do reakcji na niepowtarzalne momenty.

     Uwielbiam obserwować przez obiektyw ludzi w różnych sytuacjach - od radosnych chwil po wzruszające momenty. To wspaniałe uczucie, kiedy udaje mi się uchwycić te niepowtarzalne emocje na zdjęciach i w filmach.

Fotografia bawiących się ludzi na imprezie

Kuba Bandkowski-fotograf, filmowiec, trener fotografii 

Obserwuj mnie:


Fotograf na imprezy, konferencje, urodziny, przyjęcia

Eventy 

Zdjęcie z klubu, fotograf ukazał emocje i zabawę